Kocaeli Aeg Servisi | Teknolojik cihazlar artık insan yaşantısının her yerinde kullanılıyor. Bu bağlamda ortaya çıkan sorunlar ve bu sorunlara çözüm üretmesi gereken kurumların sayısı da artış gösteriyor. Kocaeli Aeg servisi, daima en iyi çözümü sunabilmek amacıyla ilgili olduğu cihazlarda bakım, kontrol ve onarımlar gerçekleştiriyor.

Yaygın kullanıma bağlı olarak teknik cihazlarda oluşan arızaların insanlarda yarattığı maddi ve manevi hasarlar da daha derin olabiliyor. Servisler, söz konusu hasarları en iyi şekilde giderilecek ve müşterilerin yüzünü güldürecek kapasitede hizmet vermektedir. Bu amaçla:

  • Müşteriyle daima iyi iletişim kurabilmek
  • Onarım esnasında müşterilere gerekli kullanım ve arıza bilgilendirmelerini yapmak.
  • Güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek öğrenmek
  • Arıza sahiplerine geçici veya kalıcı olarak en pratik ve kullanışlı çözümleri sunmak için uğraşmak

prensipleriyle hareket edilmektedir. Kocaeli Aeg servisi şehrin her yerine aynı nitelikte hizmet sunabilecek servis anlayışına ve niteliklerine fazlasıyla sahiptir. Buzdolabı, televizyon, fırın, mikrodalga, çamaşır ve kurutma makinesi arızalarının yarattığı aksamalar Kocaeli Aeg servisi aranarak en pratik ve uygun yoldan çözülebilmektedir.

Kocaeli Aeg Servisi

Garantili Onarım Hizmetleri

Kocaeli Aeg servisi, uygun fiyat ve etkili çözüm anlayışının yanında gerçekleştirdiği kontrol ve onarımlarda cihaza göre değişim gösteren sürelerde garanti vermektedir. Bu sayede alınan hizmet çok daha güvenilir ve rahatlatıcı hale getirilir. Ayrıca servis konusunda uzman olmayan kişilerce onarım sonrası alınan yüksek ücretler Kocaeli Aeg servisi hizmetlerinde söz konusu dahi değildir. Üstelik en iyi fiyata uzman ekiplerle müdahale edilerek sorunların çözümü sağlanmaktadır.

Müşteriler cihazlarıyla ilgili bir sorun yaşadıkları takdirde Aeg servis numaralarından birini arayarak derhal iletişime geçmelidirler. Çağrı merkezleri aracılığıyla müsait olan ekiplere yönlendirme yapılarak arayan müşteriye en kısa yoldan ulaşılması ve sorununun giderilmesi sağlanacaktır. Servis ekiplerinden herhangi birinin müsait olmaması halinde yine bildirim yapılarak müşterinin sıraya girmesi sağlanacaktır. Herhangi bir sebeple ulaşımda aksama olduğu takdirde müşteriye gerekli bilgilendirmeler de yapılmaktadır. Servis ekiplerin hatasından kaynaklanan her türlü sorunda müşterilerin memnuniyetini sağlamak adına mağduriyetlerini giderme garantisini de vermektedir.