Kocaeli Hotpoint Servisi | İnsanlar büyük emekler sarf ederek kazandıkları paraları ihtiyaçlarını gidermek hususunda en doğru ürün ve hizmetlere harcamak isterler. Kocaeli Hotpoint servisi, hem kalite hem fiyat açısından kişilerin beklentilerini karşılayacak seviyede faaliyet göstermektedir.

Yetkili servis olarak onarım ve bakım yapan firmaların müşterilere karşı bir takım sorumlulukları bulunmaktadır. Kocaeli Hotpoint servisi, hizmet verdiği kişi ve kurumlara karşı bütün yükümlükleri sonuna kadar yerine getirmektedir.

  • Teknik servisler onarımını yaptıkları ürüne gelecek ek zararlardan müşteriyi sorumlu tutamazlar.
  • Arızanın giderilmesinin uzun süreceği durumlarda müşteriden ulaşım bedeli talep edememektedirler.
  • Bunun yanında teknik servisler vaat ettikleri sürelerde uygun onarımları gerçekleştiremedikleri takdirde müşterinin zararını karşılayacak önlemleri de almalıdırlar.

Kocaeli Hotpoint Servisi

Kocaeli Hotpoint servisi daima müşterinin yanında olarak onu mağdur edecek hiçbir faaliyette bulunmamaktadır. Daima belirtilen sürelerde en kaliteli ve hızlı şekilde onarım ve bakım işlemleri tamamlanmaktadır. Bunun yanında Kocaeli Hotpoint servisi, gerekmediği sürece arızalı ürünlerin taşınmasına ve müşterinin kullanımdan mahrum edilmesine yol açmamaktadır.

Müşteriye Sözleşme Yoluyla Garanti Temini

Belirli prensip ve disiplinlere bağlı olarak çalışan servisimiz, gerçekleştirdiği işlemleri müşterilere sözleşme yoluyla onaylatmaktadır. Söz konusu sözleşme içerisinde müşterinin aldığı hizmet karşılığında elde edeceği garanti süresine ait bilgiler de yer almaktadır. Servisimiz, müşteri sadakatini bu tarz profesyonel uygulamalarla pekiştirmektedir.

Şehir merkezinde veya merkeze yakın servis merkezleri sayesinde arıza ihbarı geldiği anda müşteriye en kısa sürede ulaşabilme imkanı sağlanmaktadır. Hotpoint servis teknik ekipleri arıza onarımlarında son derece eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlar servisin benimsediği prensip ve disiplinlere bağlı olarak müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir hizmet sunmaktadırlar. Servis ekibimiz, kurum ve personelinin güncel gelişmelere ayak uydurmasını sağlamak adına gereken hiçbir maliyetten de kaçınmamaktadır. Bu yaklaşım vesilesiyle yeni ürünlerin yarattığı tüm arızalara gereken donanımlarla en doğru çözüm sunulabilmektedir.

Kocaeli Hotpoint servisi, sektör çok sayıda ehliyetsiz servislerin varlığına ve bu servislerin gerçekleştirdikleri yanlış işlemlere rağmen gelişmeye açık kaliteli çizgisini bozmadan müşterilere arzu ettikleri seviyede hizmeti anlayışını ulaştırmaktadır.